2021. July 29.

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2020/2021-es tanévre
IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK

Történelem versenyeredmények
Tanulóink történelem tantárgyból  megyei  versenyen vettek részt, ahonnan szép eredményekkel tértek haza.
A versenyre  Fentős István tanár úr segítségével készültek a diákok.

Menza befizetés
Sporteredmények
A röplabda diákolimpia megyei döntőjén  fiú és  lány csapattal vettünk részt.
A megye középiskolái közötti megmérettetésben  a fiúk a 4. , a lányok a 3. helyet szerezték meg.
ÉTLAP-MÁRCIUS

Valentin nap 2020
A 10.A osztály különböző programokat szervezett /kívánságmúsor, sütibüfé, osztályok vetélkedése, titkos üzenetek kézbesítése, az év szerelmespárja szavazás/ a diákoknak. A változatos, jó hangulatú rendezvényt követően az osztályok vetélkedőjének és az év szerelmespárja szavazás eredményhirdetését mindenki nagy érdeklődésssel várta.
Németh Franciska a 12.B nevében vette át az első helyért járó díjat.

Szalagavató 2020
A képre kattintva nagyban is megtekinthető.

Úszás Diákolimpia

Gönczis sikerek

A Magyar Diáksport Szövetség a 2018/2019. tanévi Diákolimpia® országos döntőit értékelve elismerésben részesítette azokat a pedagógusokat és intézményeket, akik kimagasló eredményeket értek el a versenysorozatban. A díjátadásban közreműködött Dr. Latorcai Csaba János, az EMMI közigazgatási államtitkára, Hajnal Gabriella, a Klebelsberg Központ elnöke, valamint Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke is.
A díjak értékét növelte, hogy azokhoz a világ legidősebb ötszörös olimpiai bajnoka, a Nemzet Sportolója, a Prima Primissima díjas Keleti Ágnes is személyesen gratulált.

Az erről készült ZalaOnline cikk.

Himnusz- és Szózatmondó Verseny
A magyar kultúra napja tiszteletére szerdán a megyeszékhelyi Ganz Ábrahám Szakgimnáziumban Himnusz- és Szózatmondó versenyt rendeztek.
A zsűri értékelése alapján iskolánk tanulója Cselényi Anna második, Szabó Martin pedig a harmadik helyet szerezte meg.

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak, Bíró Krisztina tanárnőnek és Pető Judit tanárnőnek!

Az eseményről készült ZAOL cikk itt, vagy a Sajtó menüben olvasható.
Mély fájdalommal tudatjuk
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy iskolánk nyugalmazott pedagógusa,
Kovács Istvánné tanárnő, 2020.01.20-án hosszan tartó betegség után elhunyt.
A tanárnő hosszú évtizedeken át volt iskolánk tanári közösségének meghatározó tagja. A tanítás iránti elkötelezettség, hatalmas munkabírás, szakmai alázat és önzetlenség jellemezték munkáját.
Kedvességét, segítőkészségét sosem feledjük.
Őszinte részvétünk a családjának, rokonainak.
Emlékét szeretettel megőrizzük.
Isten veled Marika, nyugodj békében!
Oldal: 5 / 25 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>