Foci házibajnokság 2019
Befejeződött a fiú labdarúgó házibajnokság. Négy csapat küzdött a helyezésekért. Sok mérkőzés döntetlenre végződött, végül a kevés gólt hozó kiegyenlített küzdelemből a 11.A került ki győztesen.

Atlétika csapatbajnokság megyei eredmények
A Zalaegerszegen rendezett megyei atlétikai ügyességi csapatbajnokságon diszkoszvetésben és gerelyhajításban indultak tanulóink, ahonnan kettő arany és kettő ezüstéremmel tértek haza.

Göcsej Harcitúra 2019
Idén is részt vettek tanulóink a Göcsej Harci Túra akadályversenyen, ahol 14 középiskola közül a 6. helyen végeztek versenyzőink.
Kültéri sporteszközök
2019. szeptember közepétől tanulóink használatba vették a sportudvarra telepített kültéri sporteszközöket, amiket a város sportszerető lakossága is szabadon igénybe vehet.

Iskolai tankönyvellátás helyi rendje, tájékoztató a szülőknek

Tanévnyitó 2019-2020
Szeptember 2-án 144 tanuló kezdte meg tanulmányait iskolánkban.
Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezető köszöntötte a megjelent diákokat.
Tanévzáró ünnepély 2019
A tanévzáró ünnepélyen a kiemelkedő tanulmányi eredményt elért tanulók Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezetőtől vehették át oklevél- és könyvjutalmukat.

ÉRETTSÉGI 2019
Befejeződött a szóbeli érettségi. A diákok szerdán vették át érettségi bizonyítványaikat.

Kötelező és ajánlott olvasmányok az iskolai könyvtárban
Az iskolai könyvtárban megtalálható
 ajánlott és kötelező olvasmányok listája
 a Dokumentumok menü, Közzétételi listájában található meg.
Érzékenyítő program
Május 16-án Peszleg Katalin és Peszleg Zsolt a vakok és gyengénlátók problémáival foglalkozó érzékenyítő programot tartottak a diákoknak.

Ballagás 2019
További képek>>>>
LentiTV adása>>>>                                              Fotók: Bosnyák Róbert
Oldal: 5 / 22 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>