2021. March 04.

Akikre büszkék vagyunk

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Versenyen vettek részt tanulóink.
Két fordulót követően - a legjobb 5 közé jutva - országos 2. helyen a Gönczi Ferenc Gimnázium  "Agymenők" csapata áll
(Kőműves Balázs, Pál Annamária, Kőműves Bence).

A megosztott 3. helyet a "Bithuszárok" csapata szerezte meg.
(Varga Marcell, Pantó László, Völgyi Zétény).

Gratulálunk a csapatoknak és Suszter Rita tanárnőnek!

A verseny az országos döntővel folytatódik.

SÉTA- Szabó Dominik cikke
címmel a SÉTA  program keretében jelent meg Szabó Dominik 11. osztályos tanulónk cikke a ZAOL.HU oldalán.

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2020/2021-es tanévre
IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK

Történelem versenyeredmények
Tanulóink történelem tantárgyból  megyei  versenyen vettek részt, ahonnan szép eredményekkel tértek haza.
A versenyre  Fentős István tanár úr segítségével készültek a diákok.

Menza befizetés
Sporteredmények
A röplabda diákolimpia megyei döntőjén  fiú és  lány csapattal vettünk részt.
A megye középiskolái közötti megmérettetésben  a fiúk a 4. , a lányok a 3. helyet szerezték meg.
ÉTLAP-MÁRCIUS

Valentin nap 2020
A 10.A osztály különböző programokat szervezett /kívánságmúsor, sütibüfé, osztályok vetélkedése, titkos üzenetek kézbesítése, az év szerelmespárja szavazás/ a diákoknak. A változatos, jó hangulatú rendezvényt követően az osztályok vetélkedőjének és az év szerelmespárja szavazás eredményhirdetését mindenki nagy érdeklődésssel várta.
Németh Franciska a 12.B nevében vette át az első helyért járó díjat.

Szalagavató 2020
A képre kattintva nagyban is megtekinthető.

Úszás Diákolimpia

Gönczis sikerek

A Magyar Diáksport Szövetség a 2018/2019. tanévi Diákolimpia® országos döntőit értékelve elismerésben részesítette azokat a pedagógusokat és intézményeket, akik kimagasló eredményeket értek el a versenysorozatban. A díjátadásban közreműködött Dr. Latorcai Csaba János, az EMMI közigazgatási államtitkára, Hajnal Gabriella, a Klebelsberg Központ elnöke, valamint Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke is.
A díjak értékét növelte, hogy azokhoz a világ legidősebb ötszörös olimpiai bajnoka, a Nemzet Sportolója, a Prima Primissima díjas Keleti Ágnes is személyesen gratulált.

Az erről készült ZalaOnline cikk.

Oldal: 4 / 24 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>