2021. September 18.

Karácsonyi ünnepély
Az utolsó tanítási nap végén iskolánk hagyományaihoz híven a 10. évfolyamosok és az énekkar színvonalas karácsonyi műsorral kedveskedett az iskola dolgozóinak és tanulóinak.
A műsorról képek megtekinthetők ide kattintva vagy a Fotóalbum Karácsonyi ünnepély mappájában.
Mikulás - 2011. december 6.
Idén is ellátogatott iskolánkba messzi Lappföldről a Mikulás, bár sokan nagy hasonlóságot véltek felfedezni közte és az iskola egyik tanulója, a remek hangi adottságokkal és zenei vénával megáldott Magyar Péter között.

A napról készült fotókat ide kattintva lehet megtekinteni!
Nyílt nap - 2011. december 1.
2011. december 1-jén délelőtt 11 órakor kezdetét vette a minden évben hagyományos nyílt nap.

Gönczi-nap és Gönczi-versenyek
Idén 2011. november 25-én került megrendezésre iskolánkban a hagyományos Gönczi-nap, az előtte lévő hetekben pedig a Gönczi-versenyek általános iskolások és saját tanulóink számára.

Osztálydíszítő verseny
Iskolánkban idén szeptemberben is megrendezésre került az osztályok közötti teremdíszítési verseny.

A díjátadóról készült fotókat ide kattintva tekinthetik meg!
A Zene Világnapja
Iskolánkban mini-koncertekkel emlékeztünk meg a Zene Világnapjáról október 1-jén.
Az eseményről készült fotókat ide kattintva tekinthetik meg!

Ballagás
Idén iskolánkban április 30-án vettek végső búcsút az "alma mater"-től a végzős diákok.
Képek megtekinthetők ide kattintva, illetve a Fotóalbumban a Ballagások albumban.

Diákigazgató-választás 2011 (folyamatosan frissítve!)
Kedden (április 12.) megkezdődött iskolánkban a kampány a két jelölt bemutatkozásával.
Október 23.
Idén iskolánk diákjai adták az ünnepi műsort az október 23-i városi ünnepségen.

További képek megtekinthetők a Fotóalmumban, vagy ide kattintva!
A zene világnapja (október 1.)
Október 1-jén iskolánkban megemlékeztünk a zene világnapjára.

Osztálydíszítő-verseny
Az idei tanév nevelési programjában megfogalmazott egyik fő téma iskolánk szebbé tétele. Ennek első állomása a diákönkormányzat által kiírt osztálydíszítő verseny volt.
Oldal: 23 / 25 << < 20 21 22 23 24 25 >