2020. February 23.

Gönczi-napok
Intézményünkben kezdetét vették a Gönczi-napok. Rendhagyó tanítási órákon és foglalkozásokon vehetnek részt diákjaink az elkövetkezendő napokban.

(A linkekre kattintva képeket tekinthet meg az adott rendezvényről!)

Nyílt nap 2013. november 28.
A Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola 2013. november 28-án tartotta nyílt napját.
Október 23.
2013. október 22-én megtartott városi ünnepségen iskolánk diákjai adták az ünnepi műsort. A színvonalas előadásra a tanulókat Bíró Krisztina és Boa Szilva tanárnők készítették fel.

A rendezvényről készült képek megtekinthetők a Galériában vagy ide kattintva!
Gólyaavatás
2013. október 17-e volt az a nap, ami minden kilencedikesnek kiemelt helyen szerepelt a naptárában, ezen a napon volt ugyanis intézményünkben a gólyaavatás.

A rendezvényről készült képek megtekinthetők a Galériában vagy ide kattintva!
A zene világnapja

Október 1-jén ismét megemlékeztünk a zene világnapjáról. Ezen a napon minden szünetben megtelt zenével az iskola, komoly és könnyűzenei darabok, népzene és még retro-party is színesítette az idei kínálatot. A nap megszervezéséért hatalmas köszönet jár Boa Szilvia tanárnőnek és azoknak a diákoknak is, akik előadásukkal színesítették a nap porgramját.

A rendezvényről készült képek megtekinthetők a Galériában vagy ide kattintva!

Osztálydíszítő verseny
Idén is megrendezésre került iskolánkban az immár hagyományosnak mondható
osztálydíszítő verseny.

Pályaválasztási nyílt nap
2012. november 29-én 11 órakor a Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola tornatermében pályaválasztási nyílt napra került sor.
Gönczi-nap
Idén 2012. november 23-án került megrendezésre iskolánkban a hagyományos Gönczi-nap, az előtte lévő hetekben pedig a Gönczi-versenyek általános iskolások és saját tanulóink számára.

A zene világnapja
Október 1-jén iskolánkban megemlékeztünk a zene világnapjára.

"Ki tud többet Oroszországról?" országos verseny
A "Ki tud többet Oroszországról?" című országos középiskolai versenyen Gerencsér Norbert negyedik helyezést ért el. Felkészítő tanára Bosnyákné Horváth Anikó tanárnő volt. A versenyt a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara és a Pécsi Orosz Központ szervezte. A képen középen látható Norbert és a tanárnő, melletük a zsűri néhány tagja.

Szalagavató 2012
A Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola szalagavatója 2012. január 27-én (pénteken) került megrendezésre az Arany János Általános Iskola aulájában.

Oldal: 18 / 21 << < 15 16 17 18 19 20 21 >