2018. December 16.

Banán Rádió - Frissen Föss

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium

Diáknap 2009
A tavaszi szünet előtti utolsó nap hagyományosan a Diáknap, ami minden évben a diákönkormányzat szervezésében jön létre.

Diákigazgató-választás
2009. április elsején megkezdődött a három 11. évfolyamos osztály várva várt "csatája" a megtisztelő diákigazgatói címért.

Szalagavató
2009. január 30-án került sor iskolánk egyik legfontosabb ünnepére, a szalagavatóra.

Karácsonyi ünnepély

A 2008. év utolsó tanítási napján a 10. évfolyamosok karácsonyi műsorral kedveskedtek az iskoal dolgozóinak és diáktársaiknak.

Mikulás
Idén december 5-én érkezett meg iskolánkba a Mikulás. Minden osztályt meglátogattak, a jó gyerekek jutalmat, a rosszak virgácsot kaptak.

Gönczi-nap (november 21.)
November 21-én (pénteken) volt a minden évben hagyományos megemlékezés iskolánk névadójáról, Gönczi Ferencről.

Gönczi-nap
A mai napon Lelkes András fotókiállításának megnyitójával megkezdődtek a Gönczi-napi események. A kiállítást Berkes Gábor, az iskola nyugalmazott tanára nyitotta meg, majd rövid beszédet tartott Lelkes András is. A rendezvények holnap folytatódnak.

Oldal: 15 / 15 << < 12 13 14 15