2019. June 20.

Banán Rádió - Frissen Föss

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium

A zene világnapja

Október 1-jén ismét megemlékeztünk a zene világnapjáról. Ezen a napon minden szünetben megtelt zenével az iskola, komoly és könnyűzenei darabok, népzene és még retro-party is színesítette az idei kínálatot. A nap megszervezéséért hatalmas köszönet jár Boa Szilvia tanárnőnek és azoknak a diákoknak is, akik előadásukkal színesítették a nap porgramját.

A rendezvényről készült képek megtekinthetők a Galériában vagy ide kattintva!

Osztálydíszítő verseny
Idén is megrendezésre került iskolánkban az immár hagyományosnak mondható
osztálydíszítő verseny.

Pályaválasztási nyílt nap
2012. november 29-én 11 órakor a Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola tornatermében pályaválasztási nyílt napra került sor.
Gönczi-nap
Idén 2012. november 23-án került megrendezésre iskolánkban a hagyományos Gönczi-nap, az előtte lévő hetekben pedig a Gönczi-versenyek általános iskolások és saját tanulóink számára.

A zene világnapja
Október 1-jén iskolánkban megemlékeztünk a zene világnapjára.

"Ki tud többet Oroszországról?" országos verseny
A "Ki tud többet Oroszországról?" című országos középiskolai versenyen Gerencsér Norbert negyedik helyezést ért el. Felkészítő tanára Bosnyákné Horváth Anikó tanárnő volt. A versenyt a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara és a Pécsi Orosz Központ szervezte. A képen középen látható Norbert és a tanárnő, melletük a zsűri néhány tagja.

Szalagavató 2012
A Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola szalagavatója 2012. január 27-én (pénteken) került megrendezésre az Arany János Általános Iskola aulájában.

Békés ünnepet és sikeres új esztendőt!
Szilágyi Domokos: KARÁCSONY

A puha hóban, csillagokban,
Az ünnepi foszlós kalácson,
Láthatatlanul ott a jel
Hogy itt van újra a KARÁCSONY!

Mint szomjazónak a pohár víz,
Úgy kell mindig e kis melegség,
Hisz arra született az ember,
Hogy szeressen és szeressék

S hogy ne a hóban, csillagokban
Ne ünnepi foszlós kalácson,
Ne díszített fákon, hanem
A szívekben legyen KARÁCSONY!

Békés ünnepet és sikeres új esztendőt kívánnak a Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola dolgozói és diákjai!
Karácsonyi ünnepély
Az utolsó tanítási nap végén iskolánk hagyományaihoz híven a 10. évfolyamosok és az énekkar színvonalas karácsonyi műsorral kedveskedett az iskola dolgozóinak és tanulóinak.
A műsorról képek megtekinthetők ide kattintva vagy a Fotóalbum Karácsonyi ünnepély mappájában.
Mikulás - 2011. december 6.
Idén is ellátogatott iskolánkba messzi Lappföldről a Mikulás, bár sokan nagy hasonlóságot véltek felfedezni közte és az iskola egyik tanulója, a remek hangi adottságokkal és zenei vénával megáldott Magyar Péter között.

A napról készült fotókat ide kattintva lehet megtekinteni!
Nyílt nap - 2011. december 1.
2011. december 1-jén délelőtt 11 órakor kezdetét vette a minden évben hagyományos nyílt nap.

Oldal: 15 / 18 << < 12 13 14 15 16 17 18 >