2019. November 12.

A Zene világnapja 2019
A Zene világnapja alkalmából idén a szünetekben különböző zenés táncos számokkal szórakoztatták a vállalkozó szellemű tanulók a többieket. Az eseményt színesítette a zenével kapcsolatos kvíz játék is, amelybe minden osztály bekapcsolódott.

Foci házibajnokság
A lány labdarúgó házibajnokság is lezajlott, az első helyet a 12A osztály szerezte meg.

Kültéri sporteszközök ünnepélyes átadása
Szeptember 28.-án került sor a kültéri sportesztközök ünnepélyes átadására.
Foci házibajnokság 2019
Befejeződött a fiú labdarúgó házibajnokság. Négy csapat küzdött a helyezésekért. Sok mérkőzés döntetlenre végződött, végül a kevés gólt hozó kiegyenlített küzdelemből a 11.A került ki győztesen.

Atlétika csapatbajnokság megyei eredmények
A Zalaegerszegen rendezett megyei atlétikai ügyességi csapatbajnokságon diszkoszvetésben és gerelyhajításban indultak tanulóink, ahonnan kettő arany és kettő ezüstéremmel tértek haza.

Göcsej Harcitúra 2019
Idén is részt vettek tanulóink a Göcsej Harci Túra akadályversenyen, ahol 14 középiskola közül a 6. helyen végeztek versenyzőink.
Kültéri sporteszközök
2019. szeptember közepétől tanulóink használatba vették a sportudvarra telepített kültéri sporteszközöket, amiket a város sportszerető lakossága is szabadon igénybe vehet.

ÉTLAP- OKTÓBER
Iskolai tankönyvellátás helyi rendje, tájékoztató a szülőknek

Tanévnyitó 2019-2020
Szeptember 2-án 144 tanuló kezdte meg tanulmányait iskolánkban.
Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezető köszöntötte a megjelent diákokat.
Tanévzáró ünnepély 2019
A tanévzáró ünnepélyen a kiemelkedő tanulmányi eredményt elért tanulók Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezetőtől vehették át oklevél- és könyvjutalmukat.

Oldal: 2 / 20 < 1 2 3 4 5 > >>