2019. December 11.

17 x 310Ft = 5270Ft

Fizika szertárban

Mikulás-party a Göncziben
A 11. évfolyamosok  Mikulásváró-partyt szerveztek, aminek része volt a zenés teaház, a karaoke, és az osztályok feldíszítése. A tanulók a napnak megfelelően piros öltözetben jelentek meg és így várták, hogy meglátogassa őket az osztályban a Mikulás, kinek virgáccsal, kinek szaloncukorral kedveskedve.
A Mikulás a tantestületet is felkereste, ahol Télapó dallal köszöntötték a nagyszakállút és krampuszait.

Futsal megyei
A Zalaegerszegen megrendezett megyei döntőn a 6. helyen végzett a futsal csapatunk.
ÉTLAP - DECEMBER

Videó a gimiről
Kőműves Balázs 10. évfolyamos tanuló a Nyílt napra egy kis videó összeállítást készített az iskolánkról.
vagy Sajtó menüben megtekinthető.
Futsal városi döntő
A futsal Diákolimpia városi döntőjén a Lámfalussyval mérkőztünk meg. A 9:1 arányú győzelemmel a megyei döntőbe jutottak tanulóink.

Országos pályaorientációs nap
Nov. 22.-én felsőoktatási intézmények képviselői adtak a továbbtanulással kapcsolatos tájékoztatót. Délelőtt folyamán az országos pályaorientációs nap keretében tanulóink több termelő üzemet és  munkahelyet kerestek fel, ahol betekintést nyertek a  általuk kínált mukalehetőségekbe, megismerhették az üzemekben folyó munkafolyamatokat.
Az üzemcsarnokban láthatósági mellényt, védőszemüveget és füldugót kellet viselni miden látogatónak.

Kulcsár Ervin kalauzolta tanulóinkat a faipari üzem területén.
A látogatás végén minden tanulót vendégül láttak, búcsúzáskor pedig a cég logójával ellátott ajándékcsomaggal lepték meg a diákokat.
Gönczi-nap
November 22.-én a Gönczi-napon megemlékeztünk iskolánk névadójáról, koszorút helyeztek el tanulóink a Gönczi emléktáblánál,  ezt követően a tanulóinknak szervezett Gönczi verseny eredményhirdetésére került sor. A  9. évfolyamosok Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezetőtől átvették a Szülői Szervezet által finanszírozott, ünnepi alkalmakkor viselendő iskola logójával ellátott nyakkendőt, illetve sálat.

Nyílt nap - Gönczi 7próba
Október 20.-án tartottuk meg a Nyílt napot és ekkor került megrendezésre az általános iskoláknak hirdetett "Gönczi 7próba" verseny is.
Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezető tájékoztatja a megjelenteket

A környező iskolákból 8 csapat nevezett a megmérettetésre. A 10 fős csapatok 7 állomáson oldották meg a különböző feladatokat és egy kis videó összeállításban is megismerkedhettek iskolánkkal.
A pörgős verseny szoros eredménnyel zárult. Minden csapat emléklapot, az 1-3. helyezett csapat oklevelet és társasjátékot kapott jutalmul.

A csesztregi "KERKALANDOROK" csapatkapitánya veszi át az első helyezettnek járó jutalmat

A pákai "FIZIKAI CSODÁK" lettek a 2. helyezettek

A 3. helyet a "VÖRÖSMARTY CSILLAGAI" szerezték meg.

GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐ CSAPATNAK!

GÖRDÜLŐ ENERGIA rendhagyó fizika óra
A "Gördülő energia" ismeretterjesztő program keretében rendhagyó fizika órát tartott Tóth Pál mat.-fizika szakos tanár. Mintegy 110 tanuló kísérte figyelemmel a lebilincselő kísérleteket.
Sporteredmények
2019.nov.12.-én Zalaegerszegen megrendezett floorball diákolimpián a lányok megyei bajnoki címet szereztek, a fiúk pedig 3. helyen végeztek.

Oldal: 1 / 20 1 2 3 4 > >>