2020. February 23.

Mikulás
Idén december 5-én érkezett meg iskolánkba a Mikulás. Minden osztályt meglátogattak, a jó gyerekek jutalmat, a rosszak virgácsot kaptak.

Már tanítás előtt a Mikulás krampuszai várták az iskolába érkezőket, hiszen a bejáratnál mindenkinek lehetőség volt üzenetet és ajándékot küldeni barátjának, ismerősének, amit aztán Mikulás és a kiskrampuszok továbbítottak. Havas táj előtt lehetett a Mikulás ölébe ülve fényképezkedni, amit sokan ki is használtak. A délelőtt folyamán a "fehérszakállú" felkereste az összes osztályt, ahol a legjobb diákokat jutalomban, a legrosszabbakat pedig kezdetben virgáccsal, majd egy vicces feladat megoldása után természetesen csokival jutalmazta! A nap végére már egy kipilledt Mikulást láthattunk, aki nagyon elfáradt a napi teendőkben, de egyben elégedett is volt, hiszen sikerült mindenkinek az arcára mosolyt csalnia.

Az alábbi linken egy interjút is megtekinthettek személyesen a Mikulással:
Kezdőlap » Hozzászólások
Még nem küldtek hozzászólást
Kezdőlap » Hozzászólás küldése
Hozzászólást csak bejelentkezés után küldhetsz
Kezdőlap » Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek