2019. October 22.

Gólyaavatás 2019
Október 17-én került sor a 9. évfolyamosok avatására.  A 12. osztály tanulói által összeállított tréfás feladatokat kellet végrehajtani a gólyáknak, hogy teljes jogú Gönczissé váljanak. A közönség nagy tapssal jutalmazta a bevállalós diákokat.
Kézilabda Diákolimpia
Nagykanizsa, 2019.okt.16. megyei döntő
Fair Play Cup 2019
Idén is 2 fiú és 2 lánycsapattal kapcsolódtunk be a Fair Play Cup versenysorozatba, melynek őszi fordulóját október 10.-én a LTE műfüves pályáján rendezték meg. Az időjárás nem kedvezett, szinte végig esőben játszottak a tanulók.

Október 6. nemzeti gyásznap
Ezen a napon emlékeztünk meg az 1849-ben kivégzett aradi vértanúkról.
A Zene világnapja 2019
A Zene világnapja alkalmából idén a szünetekben különböző zenés táncos számokkal szórakoztatták a vállalkozó szellemű tanulók a többieket. Az eseményt színesítette a zenével kapcsolatos kvíz játék is, amelybe minden osztály bekapcsolódott.

Foci házibajnokság
A lány labdarúgó házibajnokság is lezajlott, az első helyet a 12A osztály szerezte meg.

Kültéri sporteszközök ünnepélyes átadása
Szeptember 28.-án került sor a kültéri sportesztközök ünnepélyes átadására.
Foci házibajnokság 2019
Befejeződött a fiú labdarúgó házibajnokság. Négy csapat küzdött a helyezésekért. Sok mérkőzés döntetlenre végződött, végül a kevés gólt hozó kiegyenlített küzdelemből a 11.A került ki győztesen.

Atlétika csapatbajnokság megyei eredmények
A Zalaegerszegen rendezett megyei atlétikai ügyességi csapatbajnokságon diszkoszvetésben és gerelyhajításban indultak tanulóink, ahonnan kettő arany és kettő ezüstéremmel tértek haza.

Göcsej Harcitúra 2019
Idén is részt vettek tanulóink a Göcsej Harci Túra akadályversenyen, ahol 14 középiskola közül a 6. helyen végeztek versenyzőink.
Kültéri sporteszközök
2019. szeptember közepétől tanulóink használatba vették a sportudvarra telepített kültéri sporteszközöket, amiket a város sportszerető lakossága is szabadon igénybe vehet.

Oldal: 1 / 19 1 2 3 4 > >>