2020. April 08.

Akikre büszkék vagyunk

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Versenyen vettek részt tanulóink.
Két fordulót követően - a legjobb 5 közé jutva - országos 2. helyen a Gönczi Ferenc Gimnázium  "Agymenők" csapata áll
(Kőműves Balázs, Pál Annamária, Kőműves Bence).

A megosztott 3. helyet a "Bithuszárok" csapata szerezte meg.
(Varga Marcell, Pantó László, Völgyi Zétény).

Gratulálunk a csapatoknak és Suszter Rita tanárnőnek!

A verseny az országos döntővel folytatódik.

SÉTA- Szabó Dominik cikke
címmel a SÉTA  program keretében jelent meg Szabó Dominik 11. osztályos tanulónk cikke a ZAOL.HU oldalán.

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2020/2021-es tanévre
IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK

Intézményi tájékoztató a tantermen kívüli digitális munkarendről

Kedves Tanulók!

Bizonyára értesültetek arról, hogy a koronavírus járvány terjedése miatt 2020. március 16-tól országszerte az oktató-nevelő munka tantermen kívüli, digitális munkarendben folytatódik. Így történik ez a Göncziben is. Az alábbiakban az új munkarendről tájékoztatlak benneteket:
1. Kérem, 2020. március 16-tól tartózkodjatok otthon, és folyamatosan tanuljatok.
2. Minden nap jelentkezzetek be az e-krétába, és tekintsétek meg az üzeneteket.
3. A tananyagot tantárgyanként heti bontásban kapjátok meg a szaktanároktól az e-kréta üzenetek funkcióján keresztül.
4. A beszámoltatás és a számonkérés szintén az üzenet funkción keresztül történik. Itt tudtok feladatokat feltölteni, illetve visszajelezni.
5. Kérem, a beszámoltatás és számonkérés határidejét tartsátok be!
6. Az e-krétán kívül természetesen a kapcsolattartás egyéb eszközei is (e-mail, telefon, közösségi oldalak) rendelkezésre állnak. Az intézmény honlapján megtaláljátok a pedagógusok elérhetőségeit és az ügyintézéshez szükséges információkat is.
Az új munkarendben történő oktatás és tanulás mindenkinek új kihívást jelent. Kérem, tartsátok be a járványügyi előírásokat, például kerüljétek a csoportos találkozókat, közös programokat. Vigyázzatok saját és családtagjaitok, rokonaitok és ismerőseitek egészségére. Kövessétek tanáraitok útmutatásait, komolyan és felelősségteljesen készüljetek napról napra.
Valamennyiünk közös érdeke, hogy a 2019/20. tanévet eredményesen zárjuk. Ehhez kérem a tanulók és szülők együttműködését.

Lenti, 2020. március 16.
Árkovicsné Pezzetta Claudia
Történelem versenyeredmények
Tanulóink történelem tantárgyból  megyei  versenyen vettek részt, ahonnan szép eredményekkel tértek haza.
A versenyre  Fentős István tanár úr segítségével készültek a diákok.

Menza befizetés
Sporteredmények
A röplabda diákolimpia megyei döntőjén  fiú és  lány csapattal vettünk részt.
A megye középiskolái közötti megmérettetésben  a fiúk a 4. , a lányok a 3. helyet szerezték meg.
ÉTLAP-MÁRCIUS

Valentin nap 2020
A 10.A osztály különböző programokat szervezett /kívánságmúsor, sütibüfé, osztályok vetélkedése, titkos üzenetek kézbesítése, az év szerelmespárja szavazás/ a diákoknak. A változatos, jó hangulatú rendezvényt követően az osztályok vetélkedőjének és az év szerelmespárja szavazás eredményhirdetését mindenki nagy érdeklődésssel várta.
Németh Franciska a 12.B nevében vette át az első helyért járó díjat.

Szalagavató 2020
A képre kattintva nagyban is megtekinthető.

Úszás Diákolimpia

Oldal: 1 / 22 1 2 3 4 > >>