2019. June 20.

Banán Rádió - Frissen Föss

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium

Beiratkozás a 2019/2020-as tanévre

A 2019/2020-as tanév beiratkozási időpontja:

2019. június 20. (csütörtök)  800- 1200

vagy a Dokumentumok menü, Közzétételi lista 2. és 3. pontjában tájékozódhat.
Tanévzáró 2019

A tanévzáró ünnepély időpontja:

2019. június 21. péntek 8:00

ÉTLAP - JÚNIUS
Kötelező és ajánlott olvasmányok az iskolai könyvtárban
Az iskolai könyvtárban megtalálható
 ajánlott és kötelező olvasmányok listája
 a Dokumentumok menü, Közzétételi listájában található meg.
Érzékenyítő program
Május 16-án Peszleg Katalin és Peszleg Zsolt a vakok és gyengénlátók problémáival foglalkozó érzékenyítő programot tartottak a diákoknak.

Ballagás 2019
További képek>>>>
LentiTV adása>>>>                                              Fotók: Bosnyák Róbert
Atlétika megyei Diákolimpiai eredmények
Az április 30-án megrendezett megyei atlétika Diákolimpiáról 9 arany, 9 ezüst és 9 bronzéremmel tértek haza tanulóink.
Kőműves Balázs kiemelkedő eredménye

Tudomány, ami összeköt címmel a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar – Gyógyszerésztudományi Kar kreatív pályázatot hirdetett meg középiskolás korosztálynak.

Kőműves Balázs 9.B osztályos tanuló a Fizika szerepe a mai társadalomban témakörben,  Exoskeleton címmel készítette el munkáját. Pályaművével a II. helyezést érte el, és a közönség 60%-ának szavazata alapján a közönségdíjjal is őt jutalmazták.

Gratulálunk Balázsnak!
ÉTLAP - MÁJUS
DIÁKNAP 2019
A tavaszi szünet előtt került lebonyolításra a hagyományos DIÁKNAP. A diákigazgató és a LEG-ek megválaszta után a 9. évfolyamosok fergeteges bemutatkozó műsora következett, ezt követően a meghívott előadók 4 helyszínen tartottak különböző témájú foglakozásokat, majd az osztályok szervezésében 14 csapattal "akadályversenyen" vettek részt a tanulók. A hangulatos nap a verseny eredményhirdetésével zárult, ahol a 12A bizonyult a legjobbnak.
Országos 2. hely informatikai versenyen
A Kozma László Informatikai Alkalmazó Verseny Országos Döntőjében a Kőműves Balázs, Pál Annamária, Völgyi Panna alkotta csapat  a 2. helyen végzett és a közönségdíjat is ők nyerték el. Felkészítő tanáruk Suszter Rita.  Gratulálunk!
Oldal: 1 / 18 1 2 3 4 > >>