2019. July 22.

Banán Rádió - Frissen Föss

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium

Nyári ügyelet időpontjai

Az iskola 2019. július 29- augusztus 9-ig zárva tart!

A 2019/2020-as tanévnyitó ünnepély időpontja:

2019. szeptember 2. hétfő 8:00

Kellemes nyári szünetet kívánunk minden tanulónak!

Tanévzáró ünnepély 2019
A tanévzáró ünnepélyen a kiemelkedő tanulmányi eredményt elért tanulók Árkovicsné Pezzetta Claudia intézményvezetőtől vehették át oklevél- és könyvjutalmukat.

ÉRETTSÉGI 2019
Befejeződött a szóbeli érettségi. A diákok szerdán vették át érettségi bizonyítványaikat.

Tanévnyitó 2019-2020

A 2019/2020-as tanévnyitó ünnepély időpontja:

2019. szeptember 2. hétfő 8:00

Kötelező és ajánlott olvasmányok az iskolai könyvtárban
Az iskolai könyvtárban megtalálható
 ajánlott és kötelező olvasmányok listája
 a Dokumentumok menü, Közzétételi listájában található meg.
Érzékenyítő program
Május 16-án Peszleg Katalin és Peszleg Zsolt a vakok és gyengénlátók problémáival foglalkozó érzékenyítő programot tartottak a diákoknak.

Ballagás 2019
További képek>>>>
LentiTV adása>>>>                                              Fotók: Bosnyák Róbert
Atlétika megyei Diákolimpiai eredmények
Az április 30-án megrendezett megyei atlétika Diákolimpiáról 9 arany, 9 ezüst és 9 bronzéremmel tértek haza tanulóink.
Kőműves Balázs kiemelkedő eredménye

Tudomány, ami összeköt címmel a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar – Gyógyszerésztudományi Kar kreatív pályázatot hirdetett meg középiskolás korosztálynak.

Kőműves Balázs 9.B osztályos tanuló a Fizika szerepe a mai társadalomban témakörben,  Exoskeleton címmel készítette el munkáját. Pályaművével a II. helyezést érte el, és a közönség 60%-ának szavazata alapján a közönségdíjjal is őt jutalmazták.

Gratulálunk Balázsnak!
ÉTLAP - MÁJUS
DIÁKNAP 2019
A tavaszi szünet előtt került lebonyolításra a hagyományos DIÁKNAP. A diákigazgató és a LEG-ek megválaszta után a 9. évfolyamosok fergeteges bemutatkozó műsora következett, ezt követően a meghívott előadók 4 helyszínen tartottak különböző témájú foglakozásokat, majd az osztályok szervezésében 14 csapattal "akadályversenyen" vettek részt a tanulók. A hangulatos nap a verseny eredményhirdetésével zárult, ahol a 12A bizonyult a legjobbnak.
Oldal: 1 / 18 1 2 3 4 > >>