2018. January 23.

Banán Rádió - Frissen Föss

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium

Floorball házibajnokság
A januárban megrendezett floorball házibajnokság eredményei

Legyél te is alkotmánybíró
A Lenti és Vidéke 2018. januári száma beszámol a tanulóink részvételével megrendezett "Nyitott bíróság" programról.
Ide kattintva "Legyél te is alkotmánybíró" címmel olvasható a cikk.

A parogramról készült képek itt tekinthetők meg.
Euroexam próbanyelvvizsga
2018. jan. 9-én az Euroexam Nyelviskola próbanyelvvizsgát tartott iskolánk közel 50 tanulójának angol és német nyelvből. Angolból írásbeli és szóbeli, német nyelvből csak írásbeli vizsgát tettek a diákok. A vizsgáztató tanár visszajelzése megerősítette a tanulókat és a tanárokat abban, hogy jó úton haladnak a nyelvi felkészítésben, iskolánkban a nyelvi oktatás hatékony és eredményes.
Császár Zsuzsanna vizsgáztató tanár Dezső Erika és Jankó Marcell feleletét hallgatja

Kép és szöveg: Bosnyák Róbert
Nyitott bíróság
2017. dec. 7-én a 12.B osztály a "Nyitott Bíróság" program keretében "Legyél te az alkotmánybíró" című vetélkedőn vett részt. Dr. Horváth Zsolt bíró vezetésével a "Legyen Ön is milliomos" játék mintájára játékos és gondolkodtató, vicces feladatokat kaptak a versenyző tanulók. Az egyész osztály aktív részvételére volt szükség a program sikeréhez. A versenybe bekerült tanulók a végén oklevelet kaptak. A vetélkedő végén az osztály bejárhatta a bíróság épületét, így a rabváróban is eltölthettek néhány vidám percet.

Kép és szöveg: Viereck Ildikó
Karácsony 2017
Az év utolsó tanítási napján a 10. évfolymos tanulók és az énekkar meghitt hangulatú karácsonyi műsorral emlékeztek meg Jézus születéséről.
ÉTLAP - JANUÁR
Pályaorientációs nap
Iskolánkban pályaorientációs nap keretében, különböző egyetemek, főiskolák, és szakképzési centrumok képviselői tájékoztatták tanulóinkat a képzési kínálatukról, a duális képzési formákról. Az előadások során tanulóink betekintést nyertek ezen intézményekben tanulók ösztöndíj, kollégiumi, elhelyezkedésii, ketreseti, és továbbképzési  lehetőségeiről is. Az előadásokat követően a BGE zalaegerszegi campusa a diákoknak 4 helyszínen egész délelőttöt betöltő vetélkedőt szervezett.
A képre kattintva az eseményről készült képeket megtekintheti

Képek és szöveg: Bosnyák Róbert
Karácsony a Kolpingban
A 10. évfolyamos tanulók karácsonyi meglepetés műsorral készültek a Kolping Gondozási Központ lakói számára.
Fotó: Gyuriczáné Boczkó Ágnes
Házibajnokságok eredményei

A 2017. november -  december hónapban megrendezett házibajnokságok eredményei

SÉTA-Soós Dorottya cikke
Soós Dorottya 12.B osztályos tanuló fotózással kapcsolatos cikke jelent meg a Zalai Hírlap SÉTA rovatában.
Adventi hangulat
A Mikulás megérkezése után már karácsonyi hangulat veszi körül a gyerekeket. Tanulók által készített díszek kerültek a folyosókra és a gazdagon feldíszített fenyőn már világítanak  a színes égők, a karácsonyi műsorra pedig lelkesen készülnek a szereplők.
Kép és szöveg: Bosnyák Róbert
Oldal: 1 / 11 1 2 3 4 > >>